Logo
YETENEKLİ
giriş | kayıt
YETENEK AVCISI
giriş | kayıt
Seyirci
giriş | kayıt

 Alkış
 Takip Et
 • Ibrahim Can

  Doğum Tarihi: 6.6.1983
  Doğduğu Ülke: Türkiye
  Yaşadığı Yer: İstanbul
  Boy: 175 cm
  Vücut Tipi: Atletik
  Göz Rengi: Koyu Kahve
  Saç Rengi: Siyah
  Saç Boyu: Kısa
  Eğitim: Lisans
  Dil: İngilizce,Türkçe,Rumence

  Latin dansları (salsa, bachata, merengue, rueda,rumba,cha cha cha vs) derslerini ladies styling (bayana özgü estetik teknikleri) movement (figürler) shine / foot steps (adım kombinasyonları) koreografi ve stretching (esneme), body balance (denge), pilates, ritim, ve diyaframdan nefes teknikleri ile birlikte vermekteyim.

  Türkiyede bu sayılan eğitimleri tek bir ders içinde ve saate bağlı kalmadan veren bir başka eğitmen yok!

  12 yıldan uzun süredir, Türkiyede ve yurt dışında, dünyanın en iyileriyle çalıştım (Aytunç Bentürk, Tan Sağtürk, Joaquin Cortes, Alex De Silva, Barcelona & Italy Grandprix dans topluluğu, Reduta Opera ve Bale Merkezi / Braşov, dünyaca ünlü modacı ve modellerle koreografi deneyimi vs.)

  İleri seviye eğitimleri bitirip formasyon (eğitmenlik eğitimi ve asistanlık pratiği) aldıktan sonra profesyonel anlamda dans eğitimi vermeye yukarıda bahsettiğim isimlerle ve/veya kurumlar bünyesinde başladım.

  Yurt dışında da dünya çapında başarılarıyla isim yapmış pek çok sanatçı, moda tasarımcısı (fashion designer), model, dansçı ile çalışma, ders ve workshop verme, eğitim alma, deneyim değişimi/paylaşımı şansına sahip oldum.

  Tecrübelerim, dans geçmişim, tekniklerim ve verdiğim dersler ile ilgili ayrıntılı bilgiyi, varsa sorularınız üzerinden de anlatabilirim.

  Ayrıca CKM Kadıköy Hayal Kahvesinde her Cuma akşamı, Impecto Latino, canlı müzikleri ile geceye renk katan Cubalı müzisyen dostlarım ile latin geceme katılarak, hem dansla ve benimle tanışabilir, sorularınızı sorabilir, hem de dans ederek çok güzel güzel bir gece geçirebilirsiniz.

  Latin danslarının haricinde İİBF, Muhasebe ve Finansman, Yönetim Bilimleri, Satış ve Pazarlama gibi Ana Bilim Dalları altında yüksek lisans ve doktora tez danışmanlığı yapmaktayım. SMMM, SPK Lisansları ile para ve sermaye piyasalarında yönetim danışmanlığı uzmanlıklarım bulunmaktadır. Yönetim Kurulu danışmanlığı ve halka açık şirketler topluluğunda yöneticilik yapmaktayım.

  2011 Kürek Federasyonu yarışması birinciliği, 2003 Eco Challenge yarışması final derecesi ve triathlon sporlarında profesyonel anlamda uğraş vermekteyim.

  Daha fazlası için bana e-postam üzerinden de ulaşabilirsiniz (gün içinde her zaman cep telefonuma yanıt veremeyebiliyorum, kusura bakmayın).

  Aşağıdaki web adreslerinden ilk ikisi tarafıma ait olup, üçüncüsü referans amaçladır.

  www.facebook.com/latindanslari
  www.fotografvostrave.cz/ican.php
  http://www.istanbulguzelsanatlar.com/egitmen_detay.aspId=31&m=1
  www.facebook.com/Icanadvisory

  ibrahimcan@live.com

  PS: Lütfen MSN davetiyesi göndermeyin, email ile irtibat kurarsanız en geç 24 saat içinde yanıtlarım. İlginize teşekkür ederim.

  "Yürüyebiliyorsan dans edebilirsin"
  -Afrika Atasözü-

  Dansla ve mutlu kalın.

  Dans Alanları : Bachata, Bale, Cha Cha, Disko, Flamenko, Hip Hop, Lambada, Merengue, Oryantal, Rumba, Salsa, Samba, Serbest, Tango, Zumba
  Tecrübelerim :
  6 Haziran 2001 İstanbul Profesyonel dans kariyerimin başlangıcı

  12.06.2005, Bir yaz gecesi rüyası show, Tan Sağtürk Hoca...
   Alkışla (0)
  !
  Yorumlar
  İbrahim Can:
  Tarih: 07.01.2013 22:11
   Alkışla (0)
  !
  Yorumlar

  Hakkımızda | Kullanıcı Sözleşmesi | Yardım
  Tüm hakları saklıdır. © 2012 YetenekBende.com
  hosting,host, webadam